Niniejszym informujemy, iż Bank BGŻ BNP Paribas S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kasprzaka 10/16 współpracuje z firmą Mellow Sp. z o. o. w zakresie usług poligrafii : druku marketingowego i wizytówek. Firma wdrożył i utrzymuje portal do zamawiania wizytówek dla wszystkich jednostek organizacyjnych Banku.  Współpraca układa się poprawnie, a pracownicy Mellow Sp. z o. o. dostosowują się do naszych potrzeb, terminowo realizują zlecenia.

Nasza dotychczasowa współpraca udowodniła, iż firma Mellow spełnia wszelkie wymagania, jakie można postawić drukarni – od doskonałej obsługi, przez jakość i terminowość, po kompleksowość obsługi. Polecamy korzystanie z usług firmy Mellow Sp. z o. o. wszystkim firmom i instytucją, które szukają profesjonalnej obsługi i produktu o najwyższej jakości. 

RMF FM ("Radio Muzyka Fakty" Sp. z o.o. ) jest niekwestionowanym liderem rynku radiowego w Polsce, który swą pozycję zawdzięcza między innymi nieustannej dbałości o wizerunek zewnętrzny. Corocznie realizujemy wiele przedsięwzięć promocyjno - reklamowych, które wymagają współpracy z doświadczonymi firmami świadczącymi usługi w zakresie szeroko rozumianej reklamy i poligrafii. W imieniu RM FM, niniejszym wyrażam swoje uznanie dla standardu usłgu świadczonych przez firmę Mellow Sp. z o.o., wktórej nasze zlecenia wykonywane są zawsze z dużą starannością, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i ustalonych terminów ich realizacji, a projekty niestandardowe realizowane są pomysłowo i profesjonalnie. W trakcie kilkuletniej współpracy firma Mellow Sp. z o.o. dowiodła, iż jest firmą godną zaufania i miana solidnego partnera.

Współpracujemy z firmą Mellow Sp. z o. o. już od 2000 roku. Do tej pory korzystaliśmy z szerokiego zakresu oferowanych przez firmę usług, w tym : druków offsetowych i cyfrowych, produkcji materiałów promocyjno-reklamowych dla sklepów firmowych, druków elementów oznakowania produktów, realizacji niestandardowych zamówień jak wzorniki czy opakowania. Mellow Sp. z o. o. charakteryzuje się wysoką jakością realizowanych prac, terminowością oraz kompetencją działań podejmowanych przez jej pracowników. Poddając ocenie naszą dotychczasową współprace jesteśmy w pełni zadowoleni z jej efektów. 

Współpracę z firmą mellow z Krakowa rozpoczęliśmy na początku roku 2010. Na szczególną uwagę zasługuję zaangażowanie pracowników tejże drukarni. Na każdym etapie produkcji starali się aktywnie wpłynąć na optymalizację wykonywanej usługi dając wyraźny dowód wysokiego profesjonalizmu. Firma Kler S.A. przywiązuje dużą wagę do doboru właściwych, profesjonalnych dostawców oferujących usługi wysokiej jakości. Uważamy, że firma Mellow należy do takiego grona firm.

 

Z firmą Mellow Sp. z o.o. współpracujemy w zakresie usług poligraficzno - reklamowych. Dotychczasowa współpraca dowiodła, iż Mellow poziomem swojej pracy zawsze zaspokaja najwyższe wymagania. Nasze uznanie zdobyła wysoka jakość swiadczonych usług, duża elastyczność terminów, oraz wykwalifikowana kadra i rzetelna obsługa. Wszystkie zlecenia wykonywane z ogromną dbałością o najmniejsze szczegóły zarówno te związane z wykończeniem produkcji poligraficznych jak i bardzo kreatywne i niesztampowe spojrzenie na graficzną część zlecenia. W związku z powyższym, pragniemy rekomendować kompleksowe usługi Mellow, każdej innej firmie poszukującej wysokiej jakości kompleksowej obsługi reklamowej.

Zlecony projekt zostął wykonany profesjonalnie, terminowo i z należytą starannością. Pracownicy firmy spełnili stawiane przed nim zadania, w pełni angażując się i pomagając klientowi w znalezieniu optymalnych rozwiązań. Produkt dostarczony przez rekomendowana firmę spełnił zakładane wytyczne. Zaangażowanie, terminowość i dotrzymanie ustaleń to niewątpliwie cechy charakteryzujące warsztaty pracy firmy mellow. Jesteśmy zadownoleni z poziomu świadczonych usług. Mamy pewność, że projekty graficzne są wykonane przez fachowców wyróżniających się szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem. Dlatego też możemy zarekomendować firmę Mellow Sp. z o.o. innym przedsiębiorstwą jako wiarygotnego i profesjonalnego partnera w biznesie.

Marka Avéne pragnie zarekomendować usługi firmy Mellow Sp. z o.o.  w zakresie projektowania i druku materiałów reklamowych - m.in. ulotek, katalogów , folderów, reklam, opakowań promocyjnych. Pracownicy firmy spełniają stawiane przed nimi zadania, w pełni angażując się i pomagając w znalezieniu optymalnych , zarówno pod względem technologicznym, jak i finansowym, rozwiązań. Produkty dostarczone przez mellow Sp. z o.o. zawsze spełniają nasze oczekiwania. Mellow Sp. z o.o. to wiarygodny i rzetelny partner w biznesie.

Z drukarnią Mellow Sp. z o.o. współpracujemy w zakresie druku materiałów reklamowych, takich jak ulotki, koperty, broszury, katalogi czy plakaty. Każdorazowo produkcje wykonywane są terminowo i w pełni profesjonalnie. Jakość wykonanych materiałów jest na stałym, bardzo wysokim poziomie. Dodatkowym bardzo ważnym aspektem jest obsługa klienta, która w przypadku Mellow jest bez zastrzeżeń. Opiekun klienta na bieżąco informuje, doradza i pomaga we wszystkich kwestaich produkcyjnych, przez co zaangażowanie pracowników Benefit System w proces produkcji ograniczony jest do minimum, bez jakiejkolwiek szkody dla produktu końcowego. Polecamy usługi drukarni Mellow Sp. z o.o. wszystkim, ceniącym sobie rzetelną i partnerską współpracę z podwykonawcami.

Z firmą Mellow Sp. z o.o. wpółpracujemy w zakresie druku materiałów reklamowych, w tym personalizwoanych ulotek. Pracownicy Mellow zawsze służą pomocą, podpowiadając najlepsze rozwiązania, zarówno pod względem jakościowym i kosztowym. Szeroki park maszyn daje możliwości druku w najwyższej jakości zarówno niskich, jak i wysokich nakładów. Zamówienia sa realizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Drukarnia Mellow dała się poznać jako solidny partner, podchodzący do każdego zlecenia w profesjonalny sposób i zawsze terminowo wywiązując się z podjętych zobowiązań.

Z profesjonalną Drukranią mellow współpracujemy w zakresie druku materiałów reklamowych, takich jak katalogi, naklejki, ulotki, kalendarze, kartki okolicznościowe. Produkcje za każdym razem wykonywane sa na najwyższym poziomie i terminowo. Doceniamy także wsparcie techniczne i doradztwo ze strony pracowników Mellow. Polecamy korzystanie z usług Mellow Sp. z o.o. wszystkim firmom, któe cenią nie tylko jakość produkcji, ale także współpracy i obsługi.

Współpracę z fimra Mellow w zakresie druku cyfrowego, magazynowania i wysyłki na życzenie materiałów reklamowych rozpoczęliśmy w połowie 2009r. Po kilku miesiącach możemy bez wahania potwierdzić, że Mellow to firma profesjonalna i godna polecenia. Jakość druku i przygotowania matriałów jest bez zarzutu, podobnie warunki cenowe oraz terminowość wykonania prac. Zaangażowanie pracowników oraz wysoka kultura oraganizacyjna firmy Mellow sprawia, że współpraca przebiega sprawnie, spełniając w pełni nasze oczekiwania. W związku z powyższym pragniemy zarekomendować firmę Mellow każdemu, kto ceni wysoką jakość wykonania projektów, ekonomikę kosztów oraz profesjonalną i miłą obsługę.

Doradztwo, profesjonalizm i wysoka jakość produktu końcowego utwierdzają nas w przekonaniu, żę wybraliśmy do współpracy firmę godną zaufania. Szczególnie bardzo wysoki poziom obsługi oferowany przez pracowników dedykowanych do kontaktu z nasza firmą zasługuje na wyróżnienie. Z pełnym przekonaniem polecamy korzystanie z usług z Porfesjonalną Drukarnią Mellow.

Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Mellow Sp z o.o. przy okazji licznych projektów, z któych każdy został zrealizowany w terminie oraz przy zachowaniu wysokich standardów. Personalizowane direct mailingi każdorazowo przygotowane były zgodnie z naszymi wytycznymi, a załączone do nich druki reklamowe cechowała prawidłowa kolorystyka oraz staranne wykończenie. Dzięki profesjonalnemu podejściu pracowników firmy Mellow Sp. z o.o. nasza współpraca prowadzona była niezmiennie na najwyższym poziomie. Przez wgląd na powyższe, polecamy firmę Mellow Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera biznesowego.

Dotychaczasowy przebieg współpracy i jej efekty: druk charakteryzujący się wysoką jakością, personalizacja z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa dotyczących przetwarzania danych, jak rónież rzetelności i terminowości zdobyły nasze najwyższe uznanie. Pracownicy firmy - profesjonalni i służący radą (również w zakresie optymalizacji kosztów), zawsze stawali na wysokości zadania, bez względu na czas przeznaczony na realizację i zamysł projektu. Sprawdzili się też w nagłych kryzysowych sytuacjach. Wszystko to pozwala nam zrekomendować firmę Mellow Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera biznesowego.