KONTO

Po złożeniu zamówienia Twój projekt trafia do zautomatyzowanego systemu sprawdzania plików, a sklep generuje dokumenty potrzebne do ukończenia zamówienia.

Tak! Od razu możesz dzielić się z nami swoja kreatywnością i składać zamówienia przez portal.

Sprawdź jaki adres e-mail podałeś podczas rejestracji - możesz to zrobić w Swoim Profilu Użytkownika. Jeśli adres jest poprawny i nadal nie otrzymałeś potwierdzenia rejestracji, prosimy o kontakt na adres admin@drukujto.pl Niepoprawny adres e-mail oraz inne dane możesz zmienić w Swoim Profilu.

 

 

Tak, ze względu na specyfikę naszych produktów wymagamy założenia konta klienta. Dzięki temu masz też możliwość gromadzenia Punktów i brania udziału w naszych promocjach.

Oczywiście, że tak! Chcemy żebyś miał dostęp do swoich produktów i zawsze mógł zamówić dodruk.

Jasne! Możesz zmieniać swoje hasło kiedy tylko chcesz. W zakładce Twoje Konto znajdziesz pole Zmień hasło. Wystarczy, że z niego skorzystasz.

Możesz napisać, zadzwonić, a nawet nas odwiedzić. Serdecznie zapraszamy! Wszelkie dane kontakowe znajdziesz w zakładce "Kontakt z nami"

Nie! Tylko Ty znasz swoje hasło, ono zabezpiecza Twoje dane i projekty. Nie mamy do niego dostępu i prosimy Cię, byś z nikim się nim nie dzielił. 

Dokładamy wszelkich starań, żeby Twoje dane były bezpieczne, korzystając tylko z zaufanych dostawców usług i procedur umożliwiających kontrolę dostępu do danych osobowych. Gwarantujemy, że nikt nie powołany nie będzie miał dostępu do Twoich danych.

OFERTA I PRODUKTY

Udostępniamy portal Drukujto do zamawiania wizytówek, ulotek, plakatów, notatników, zaproszeń i innych materiałów drukowanych. Do dyspozycji oddajemy bazę darmowych projektów graficznych. Spełniamy także potrzebę niestandardowych wydruków - wystarczy do nas napisać.

W zakładce "Produkty" znajdziesz wszelkie produkty dostępne w sklepie Drukujto.pl

W Drukujto.pl wykorzystujemy szereg najnowocześniejszych technologii druku, począwszy od druku cyfrowego, przez druk offsetowy aż po druk solwentowy i UV. 

Oczywiście! Zachęcamy Cię do skorzystania z wygodnego formularza dostępnego w zakładce "Zapytaj o kalkulację".

Skontaktuj się jak najszybciej z naszym Biurem Obsługi Klienta, a zrobimy wszystko co w naszej mocy. Jeżeli Twoja praca nie trafiła jeszcze do produkcji, odbedzie się to bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeśli Twoje zamówienie zostało przyjete do produkcji, a znalazłeś błąd to jak najszybciej skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi klienta. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zlecenie anulować.

 Zapisz się na nasz newsletter, a obiecujemy sympatyczne niespodzianki!

Przy produktach z oferty: kalkulacja jest wykonywana natychmiast. Przy produktach niestandardowych jest to jeden dzień roboczy, natomiast staramy się wykonywać je natychmiast po otrzymaniu . 

Bardzo nas cieszy kiedy Klienci chcą spróbować kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań. Dlatego jeśli masz nietypowy pomysł, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez  Biuro Obsługi Klienta, a opracujemy dla Ciebie indywidualny produkt. 

Skontaktuj się z nami bezpośrednio przez Biuro Obsługi Klienta, a zaproponujemy specjalnie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Przyjęcie zamówienia jest automatyczne, natomiast warto sprawdzać swoją skrzynkę czy pliki zostały poprawnie przygotowane. Zanim załączysz projekt do druku, proszę zapoznaj się z zasadami przygotowania plików - wiele wskazówek znajdziesz na podstronach produktowych. (Szczególnie ważne w druku białą farbą!)

Obraz na monitorze powstaje w zupełnie inny sposób niż wydruk. Na ekranie monitora poprzez podświetlenie trzech podstawowych kolorów RGB, a kolor biały uzyskujemy poprzez zmieszanie wszystkich trzech kolorów jednocześnie. Obraz na wydruku powstaje podczas mieszania czterech podstawowych kolorów CMYK, a kolor biały uzyskuje się poprzez kolor podłoża, na który nakładany jest obraz. Kolory na ekranie monitora dostrzegamy dzięki światłu emitowanemu przez ekran, a na wydruku widzimy dzięki światłu odbitemu od powierzchni. Na różnice w odbiorze mogą więc mieć wpływ kolor i jakość papieru oraz oświetlenie w jakim oglądamy wydruk. 

Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, Ssontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta - sprawdzimy czy będzie to możliwe. (Czas realizacji zależny jest od ilości aktualnie obsługiwanych zleceń.)

Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów i dokładamy wszelkich starań, żeby Twoje zamówienia wyglądały jak najlepiej. Jeśli jednak coś będzie budziło Twoje wątpliwości,  powiedz nam o tym. :) Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji i zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Możesz to zrobić przez dostępny na stronie formularz, mailowo, lub telefonicznie.

PŁATNOŚCI

W trosce o Twoją wygodę i bezpieczeństwo przyjmujemy Płatności Internetowe i przelewy.

Jeśli po zatwierdzeniu zamówienia do produkcji stwierdzisz, że chciałbyś zapłacić w inny sposób, skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Fakturę przesyłamy mailowo - znajdzie się w Twojej skrzynce zaraz po tym jak złożysz zamówienie. 

Jeśli jeszcze nie zaczęlismy prac nad Twoim zleceniem to, oczywiście, nie poniesiesz żadnych kosztów. Żeby anulować zlecenie, prosimy skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Sprawdź swojego maila. Jeśli na Twoim koncie nie ma potwierdzenia zamówienia w postaci maila z fakturą, daj nam znać. Sprawdzimy to i skontaktujemy się w celu przesłania potwierdzenia. 

KREATOR

Możesz użyć dowolnych logotypów i grafik w formatach jpg, jpeg, gif, png, pdf lub svg. Przygotowaliśmy również dla Ciebie bogaty zestaw fontów, w którym na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Kreator ma masę funkcji edycyjnych od tworzenia całkowicie nowych obiektów, dodawania napisów, aż do edycji obrazów dodanych przez Ciebie, czy tworzenia kodów QR. Jeśli poczujesz się zagubiony, wystarczy, że w Kreatorze naciśniesz zapytajnik, a pojawi się pomoc, objaśniająca wszystkie funkcje.

Spady to elementy projektu dochodzące do brzegu użytku, które wystają dalej, aby dało się je odciąć. Po co komu nadmiarowy obrazek, tło czy kształt, skoro przecież na gotowym produkcie tego nie ma? Chodzi o precyzję cięcia. Urządzenia, z których korzystają krajacze służą do krojenia naprawdę dużych, nierzadko grubych ryz papieru, więc pewien margines błędu jest nie do uniknięcia. Stąd zabezpieczenie w postaci spadów - aby Twój produkt był idealnie docięty. 

Wystarczy, że w kreatorze ustawisz teksty wewnątrz zielonej ramki i na pewno będzie dobrze.

Prawdopodobnie projekt ma inne proporcje lub wielkość, niż szablon produktu, którego używasz. Możesz to poprawić korzystając z narzędzi w Kreatorze lub z posiadanego przez Ciebie oprogramowania do edycji grafiki.

Nie musisz się nad tym zastanawiać, w Kreatorze jest specjalne narzędzie, które sprawdzi rozdzielczość wstawionych przez Ciebie grafik. Zobaczysz je po prawej stronie stronie projektu w panelu "Element Obrazu".